Plasto Fiberglass Plasto Fiberglass Plasto Fiberglass Plasto Fiberglass Plasto Fiberglass Plasto Fiberglass
TAKVİYELER >>

CTP (Camelyaf Takviyeli Plastik) üretiminde doymamış polyester reçine “E” camından cam elyafı ile takviye edilerek yüksek elektriksel yalıtım özellikleri, neme karşı direnç ve yüksek mekanik özellikler kazanmaktadır.

Devamı >>

POLYESTER-JELKOT-PİGMENTLER >>

CTP üretiminde polyesterler, içeriğindeki komponantların oranları, farklı asit ve glikollerin kullanılması ve farklı aditifler ile modifiye edilmesi sonucunda değişik özelliklere ve uygulama alanlarına sahiptir.

Devamı >>

YARDIMCI KİMYASALLAR-DOLGULAR>>

CTP (Camelyaf Takviyeli Plastik) üretiminde, hızlandırıcılar (promotörler) ve sertleştiriciler (katalizörler), polyester ve vinilester reçineler için sertleşme - kürlenmesini gerçekleştirirler.


Devamı >>

SARF MALZEMELERİ >>

CTP üretiminde el yatırması ve püskürtme yöntemlerinde hem kalıp yüzeyine hem elyafa reçine sürülmesi, elyafın sıkıştırılması ve hava kabarcıklarının alınması için amaca uygun türde rulolar ve fırçalar mevcuttur.

Devamı >>

Camelyaf Takviyeli Plastik ve Camelyaf Takviyeli Beton uygulamalarına yönelik makine ve ekipmanlarının tedariği ve kurulum, yetkin teknik destek, yedek parça hizmeti verilmektedir. Sunulan tüm makine ve ekipmanlar üretici firma garantisi ile Türkiye tek yetkili satıcı olarak pazara sunulmaktadır. Tüm makineler, Türkiye genelindeki satış sonrası destek garantisine sahiptirler.

Devamı >>

Haberler >>

14.10.2019, 09.29

TÜRK KOMPOZİT 2019

Devamını Oku »

TÜRK KOMPOZİT 2019

Omnis Kompozit Ltd.Şti 10-12 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen Türk Kompozit Zirvesi standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. 2021 yılında tekrar görüşmek ümidiyle.
11.10.2017, 09.07

TÜRK KOMPOZİT 2017 "KOMPOZİT ZİRVESİ İSTANBUL"

Devamını Oku »

Türk Kompozit 2017

Plasto Ltd.Şti 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen Türk Kompozit Zirvesi standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. 2019 yılında tekrar görüşmek ümidiyle.
01.04.2017, 11.36

Stikloporas Omnis Kompozit Ltd. ile Türkiye Pazarında

Devamını Oku »

Genleştirilmiş Cam Küre Ürünlerinin Yeni Üreticisi Stikloporas Omnis Kompozit Ltd. ile Türkiye Pazarında

Genleştirilmiş Cam Küre, ısı ve ses izolasyonu, hafif beton ve levha üretimlerinde ve nem kontrolü gerektiren uygulamalarda mükemmel çözüm sunmaktadır. İzolasyon değerlerini %60 oranına kadar arttıran bu ürün ile yapılara katma değer kazandırmakta ve enerji tasarufu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Beyaz Genleştirilmiş Cam Küre konusunda dünyanın ikinci üreticisi olan Stiklopo...